Tüm Kılıflarda Geçerli 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASINI KAÇIRMA !
0 Alışveriş Sepeti 0.00TL
CLOSE

ALIŞVERİŞ SEPİTİNİZ ŞU ANDA BOŞ

Tereddüt etme. Geniş ürün yelpazemize göz atın!

Para iade politikası

İADE ŞARTLARI

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ
1 .Öncelikle bizimle iletişime geçmeniz.
2. İade edilecek ürün(Gönderildiği şekilde)
İADE EDİLECEK ÜRÜN
a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin(Kargo tarafından tutanak tutulmamış ve ya firmamız tarafından yapılan uyarı sonucunda paketi açarken video çekilmemiş ise) iadesi kabul edilmemektedir.
b- İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak kutusunda teslim edilmesi gerekmektedir.
İADE İÇİN DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA
a- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücreti satıcıya aittir.Beğenilmemeye bağlı ürünün ayıplı olmadığı iadelerde kargo ücreti ve kargoya ödenen kapıda ödeme komisyon bedeli düşülerek iade aktarılmaktadır.
b- Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı 7 gün içinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 1-14 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.
c- İade edeceğiniz ürünleri YURTİÇİ kargo ile anlaşmamız ile gönderebilirsiniz.
d-İadesi yapılacak ürün , alıcıya ulaştıktan sonra alıcı tarafından kullanıldıysa ürün iadesi kabul edilmemektedir.