Tüm Kılıflarda Geçerli 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASINI KAÇIRMA !
0 Alışveriş Sepeti 0.00TL
CLOSE

ALIŞVERİŞ SEPİTİNİZ ŞU ANDA BOŞ

Tereddüt etme. Geniş ürün yelpazemize göz atın!

Hizmet şartları

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ
İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir..
- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
- Kişiye Özel ürünlerin iade ve değişimi yoktur.


İade Etmek İstediğiniz Ürünleri Teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri gönderim yapılır ve iade kabul edilmez. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

Ürünlerde herhangi bir defo var ise ve ya ürün  yanlış gönderilmiş ise defolu/yanlış ürünün değişim ya da iade masrafları Keçi Aksesuar tarafından karşılanır.

Üründe ve siparişte herhangi bir hata/defo yok ise beğenilmemeye bağlı ve ya yanlış sipariş edilmeye bağlı durumlarda kargo masrafı müşteriye aittir. Kargo ücreti müşteriye ödenecek toplam miktardan tahsil edilerek müşterinin belirtmiş olduğu hesaba ücret iadesi yapılır.Kredi/banka kartı ile online ödeme yapılmış ise karta aktarım yapılır.